Project CARS - Pagani Edition

Project CARS - Pagani Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 58,850
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Slightly Mad Studios

Project CARS - Pagani Edition ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Project CARS - Pagani Edition eğer kaliteli ve tamamen ücretsiz bir yarış oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir oyun.

Hatırlanacağı üzere Project CARS ilk olarak 2015 yılında çıkış yapmıştı. Oculus Rift ve HTC Vivve gibi sanal gerçeklik sistemleri için özel olarak geliştirilmiş oyun yeni teknolojileri desteklemesiyle de dikkat çekiyordu. Project CARS - Pagani Edition yaklaşık bir sene satışta kaldıktan sonra Project CARS - Pagani Edition adlı bu ücretsiz sürümü oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Project CARS - Pagani Edition temel olarak içerisinde İtalyan süper otomobil üreticisi Pagani'nin yarış arabalarına ve 3 farklı yarış pistine yer veren bir yarış oyunu. Oyuncular Project CARS - Pagani Edition içinde aşağıdaki 5 farklı araç seçeneğine sahipler:

- Pagani Huayra

- Pagani Huayra BC

- Pagani Zonda Cinque

- Pagani Zonda R

- Pagani Zonda Revolucion

Oyunda yarışabileceğimiz pistler ise şunlar:

- Nurburgring

- Monza GP

- Azure Coast

Bu yarış pistlerini ve yarış arabalarını seçerek 2 farklı oyun modunda yarışabilmeniz mümkün. Dilerseniz diğer araçlarla yarışabilir, dilerseniz zamana karşı yarışabilirsiniz.

Project CARS - Pagani Edition isterseniz Oculus Rift veya HTC Vive sanal gerçeklik sistemlerinizle de oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunu oynamak için bu tarz bir sisteme ihtiyaç duymuyorsunuz; fakat elinizde sanal gerçeklik sisteminizz varsa oyunu sanal gerçeklik ile oynayabiliyorsunuz. Project CARS - Pagani Edition, 4K çözünürlüğü de desteklemekte. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows Vista işletim sistemi

- 2.66 GHz Inte Core 2 Quad Q8400 veya 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940 işlemci

- 4 GB RAM

- nVidia GTZ 260 veya ATI Radeon HD 5770 ekran kartı

- DirectX 9.0

- 25 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme