Protector Plus Internet Security

Protector Plus Internet Security

kullanıcı

Protector Plus Internet Security ile bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyabilirsiniz

Protector Plus Internet Security bilgisayarınızı hem çevrimdışı hem de çevrimiçi tehditlere karşı koruyabilen geniş kapsamlı bir internet güvenliği programıdır.

Program virüs temizleme işlemini gerçekleştiren antivirüs modülünün yanında firewall yani güvenlik duvarı sistemini de içermektedir. Güvenlik duvarı sayesinde bilgisayarınza gelen veya dışarı giden bağlantıları denetleyerek sisteminize gizlice sızan tehditleri engelleyebilirsiniz.

Program çevrimiçi hack koruması özelliğinin yanında çevrimdışı olarak USB cihazlardan bulaşan virüsleri engellemek için kullanabileceğiniz USB virüs koruma özelliğine de sahiptir. Bilgisayarınıza bağladığınız harici USB depolama birimlerini denetleyen program bilgisayarınıza olası virüs saldırılarını engellemektedir.

Protector Plus Internet Security kendi kendini koruyabilen yapısı sayesinde virüslerin Protector Plus Internet Security'i devre dışı bırakmasını önleyerek güvenlik seviyesini arttırmaktadır. Program aktivite görüntüleyicisi sayesinde bilgisayarınızdaki programların ve kayıt defteri girdilerinin değişimini gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Programın sunduğu Entertaintment Mode bir nevi oyun modu olarak adlandırılabilir. Programın oyunlar ile çakışmasını engelleyen bu özellik oyunseverler tarafından tercih edilmektedir.

Eğer kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı bir çözüm arıyorsanız Protector Plus Internet Security size yardımcı olacaktır.