QualityTime

QualityTime

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 444
  • DOSYA BOYUTU 4.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeroDesktop Inc.

QualityTime uygulaması sayesinde Android cihazınızı elinizden bırakamıyorsanız istatistiklerinizi değerlendirebilir, uygulama kullanımlarına sınırlamalar getirebilirsiniz.

QualityTime uygulaması, Android mobil cihaz kullanıcılarının kullanım alışkanlıklarını inceleyebilmeleri ve gerekliyse kendilerine çeşitli sınırlamalar koyabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem çok detaylı kayıt ve raporlar sunabilmesi, hem de anlaşılır bir yapıya sahip olması sayesinde mobil cihazınızı çok fazla kullandığınızı düşünüyorsanız bu alışkanlığınızdan vazgeçmekte size yardımcı olacaktır.

Uygulamayı Android cihazınıza kurduğunuzda, artık kullandığınız tüm uygulamaların kullanım adetleri, toplam kullanım süresi gibi bilgilerinin kaydı tutuluyor ve daha sonra bu kullanım istatistiklerini uygulamaya göre, sürelere göre, tarih aralıklarına göre gibi farklı değerlendirme olanaklarıyla inceleyebiliyorsunuz. Eğer belli bir uygulamayı çok fazla kullanmak istemiyorsanız kendinize bir kullanım sınırı oluşturabiliyor ve bu sınır aşıldığında uyarı almayı da sağlayabiliyorsunuz.

Telefonu kullanmanıza izin vermeyen bir moda da sahip olan uygulama, ara verme modu olarak geçen bu mod esnasında arama yapma seçeneği haricinde hiç bir akıllı fonksiyondan faydalanamamanızı sağlıyor ve böylece telefonunuzla boşuna vakit geçirme alışkanlığınızdan kurtulmanıza destek oluyor.

Her bir uygulamanın kullanım düzenini raporlayabilen ve bu düzeni dilediğiniz tarih aralıklarında incelemenize imkan tanıyan uygulamanın telefonunuza kendiniz bağımlı gibi hissediyorsanız pek çok konuda sizlere yardımcı olacağını düşünüyorum. Göz atmadan geçilmemesi gerekenler arasında yer alıyor.