Race Kings

Race Kings

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 856
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hutch Games

Race Kings, Android telefonda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi online drift yarışı oyunu.

Race Kings, Need For Speed kadar kaliteli grafik, ses, oynanış dinamikleri ve içeriğe sahip yarış oyunu. Mobil platformda ücretsiz indirilmeye açılan online yarış oyunları arasında kesinlikle en iyisi. Özellikle drift yarışlarının hastasıysanız kesinlikle indirmelisiniz; şiddetle öneririm. 

Modelleme harikası ve parçalarını yenileyebildiğimiz son model spor arabaları kullandığımız yarış oyununda sadece drift yarışları düzenleniyor ancak multiplayer heyecanını üst düzeyde yaşatıyor oyun bizlere. Rakipleriniz gerçek oyuncu ve her yarış öncesinde “Anahtarını alacağım” tarzında ufak diyalogların ardından yarışa başlıyorsunuz. Oyunun güzel yanı; Farklı canlı etkinliklerin eklendiği gerçek zamanlı takvim üzerinden ilerliyor oyun. Kendinizi gerçekten bir yarışın içinde hissedebilmeniz için oyun geliştiricileri ellerinden geleni yapmış.

Dünyanın en iyi araba markalarının efsanevi modelleriyle kısa süreli ancak adrenalin seviyesi yüksek drift yarışlarına katıldığımız oyunda her zaman online olmanız gerekiyor. Etkinliklere katılabilmek, yarışabilmek, arabanızı özelleştirebilmek için internetiniz sürekli açık olmalı.