Racecraft

Racecraft

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 372
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vae Victis Games

Racecraft bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Racecraft klasik yarış oyunlarına farklı ve eğlenceli bir bakış açısı getiren yeni bir yarış oyunu.

Sandbox yapısını yarış oyunlarıyla birleştiren Racecraft'ta oyuncuları bitmek bilmeyen bir eğlence bekliyor; çünkü bu oyunda kendi yarış pistlerinizi ve araçlarınızı yaratabiliyorsunuz. Bu sayede her yarattığınız yarış pisti ve arabayla yeni bir oyun tecrübesi yaşayabiliyorsunuz.

Racecraft'ta yaratılan yarış pistleri kaydedilip paylaşılabiliyor. Oyunda kullanılan Camilla adlı oyun motoru da bu işte bir hayli başarılı. Ortaya çıkan yarış pistleri oldukça gerçekçi bir yapıya sahip olmakta ve gerçek hayattaki yarış pistlerini andırmakta.

Racecraft'taki araç tasarlama bölümünde kendi araçlarınızı yaratabilmek için farklı parçaları birleştiriyorsunuz. Hangi parçaları nasıl birleştirdiğiniz de aracınızın performansını ve kullanım deneyimini doğrudan etkiliyor. Yarattığınız araçları ve yarış pistlerini test etmek için arkadaşlarınızı oyuna davet ediyorsunuz ve birlikte yarışabiliyorsunuz. 

Racecraft'ın sahip olduğu sanal gerçeklik desteği oyunu geleceğe dönük bir yapım haline getiriyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 2.8 GHZ AMD Athlon X2 2.8 GHZ işlemci veya 2.4 GHZ Intel Core 2 Duo işlemci

- 2 GB RAM

- AMD Radeon HD 6450 veta Nvidia GeForce GT 460 ekran kartı

- DirectX 11

- İnternet bağlantısı

- 3 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme