Racing 3D

Racing 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,200
  • DOSYA BOYUTU 45.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici T-Bull Sp. z o.o.

Racing 3D, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli ve ufak boyutlu bir yarış oyunu.

Racing 3D, Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi araba yarışı oyunlarından biri. Benim gibi arcade türünde yani gerçekçilikten uzak ancak hızlı geçen yarış oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle es geçmemeniz gereken bir yapım. Hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz oyunda hepsini denemenizi tavsiye ettiğim 4 oyun seçeneği yer alıyor.

Asphalt, GT Racing gibi popüler ancak cihazda fazla yer kaplayan araba yarışları gibi oldukça ufak boyutlu olmasına rağmen hem görsel hem de oynanış olarak doyurucu yapımlar da var. Racing 3D bunlardan biri. Spor arabaların ve pistlerin modellemeleri boyutunu da düşündüğünüzde oldukça kaliteli ve oynanışı diğer ücretsiz yarış oyunlarıyla kıyasladığımızda oldukça iyi ve sarıyor.

Tamamen farklı 16 pistte yarışma fırsatı sunan oyunda ilk olarak klasik yarışlara katılıyorsunuz. Amatör bir sürücü olduğunuzdan öncelikle birkaç yarış kazanarak kendinizi ispatlamanız gerekiyor. Rütbeniz yeterince arttığında klasiğin dışında eleme, düello, checkpoint yarışlarına katılmaya hak kazanıyorsunuz. Tabii ki bunun için hiçbir yarışı kaybetmemeli, hep birinci tamamlamalısınız.

Tablette dokunmatik kontroller ve eğme hareketiyle, klasik bilgisayarda klavyeden oynadığımız yarış oyununda yükseltme seçeneği de var. Aracın son hızı, hızlanma süresi, nitrosu gibi performansına katkı sağlayacak yükseltmeleri ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz ve kesinlikle atlamamanız gerekiyor. Aksi halde çok iyi yarışsanız dahi rakipleriniz sizi geride bıraktığında bir daha yetişemiyorsunuz. Yetişememe demişken, oyunda sadece yapay zekaya karşı yarışabiliyorsunuz ve yapay zeka oldukça sağlam.

Racing 3D, ufak boyutlu olması, ücretsiz indirilebilir olması ve farklı oyun modları sunmasıyla tercih edilebilir bir araba yarışı oyunu.