RadioTunes

RadioTunes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 164
  • DOSYA BOYUTU 9.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AudioAddict Inc

RadioTunes, gün geçtikçe artan kanal sayısı ile dikkat çeken kaliteli bir radyo uygulamasıdır.

RadioTunes ismiyle yenilenen SKY.FM Radio’nun resmi Android uygulaması ile 75’e yakın radyo istasyonu tek dokunuş ötenizde. Hem en yeni hit parçaları dinleyebileceğiniz, hem de 80 ve 90’lar döneminin unutulmaz parçaları ile eskilere dönebileceğiniz onlarca radyo kanalı bu uygulama.

RadioTunes uygulamasında Pop, Rock, Jazz, Metal, Klasik, Uluslararası Müzik, Film Müzikleri, Aşk Müzikleri dahil onlarca farklı türde yayın yapan radyo kanalını bulabilirsiniz. Arka planda çalma desteği sayesinde müzik dinlerken internette gezmenin tadını çıkarabilirsiniz. Beğendiğiniz kanalları favoriler listenize alabilir, çalan şarkıyı sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Zaman Ayarlama özelliği sayesinde kulaklıkla uyuya kalsanız dahi belirlediğiniz süre sonunda uygulama otomatik olarak çalmayı durdurur. Bunun yanı sıra çalma esnasında harcanan veri miktarını arabellek çubuğundan takip edebilirsiniz.

Mobilde sınırsız ve kaliteli radyo deneyimini ücretsiz olarak sunan RadioTunes’da bulunan kanal listesi gün geçtikçe artmaktadır.