Radyo D

Radyo D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 445
  • DOSYA BOYUTU 0.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici İnteraktif Medya

Radyo D, Türkiye'de ulusal yayın yapan ilk özel radyolardan biri olan Radyo D'nin resmi Android uygulamasıdır.

Radyo D, en popüler şarkıları, güncel haberleri ve sevdiğiniz DJ'leri takip etmek için kullanabileceğiniz eğlenceli ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

Türkiye'nin en çok tercih edilen radyolarından biri olan Radyo D'nin mobil kullanıcıları için özel olarak hazırladığını uygulamasını kullanarak istediğiniz yerde, istediğiniz zaman en popüler şarkıları dinleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak yükleyebileceğiniz uygulama ile müzik dinlemenin keyfini çıkarın. En sevdiğiniz DJ'lerin programlarını takip edebileceğiniz uygulamada pekçok kullanışlı ve yararlı özellik bulunuyor. Güncel haberlerden uzak kalmamak için Radyo D Haberi takip edebilirsiniz. Son dakika gelişmelerini ve en güncel haberleri sunan Radyo D Haber sayesinde gündemde neler olup bitiyor dinleyebilirsiniz.

Geniş müzik arşivi ile kullanıcılarına keyifli vakit geçirten Radyo D, tüm Avrupa'da ve internet üzerinden tüm dünyada dinlenebiliyor.

Ücretsiz Radyo D android uygulamasını indirerek sizde müzik keyfinden ve gündem haberlerini yakından takip edebilirsiniz.