Railroad Crossing

Railroad Crossing

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 149
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Highbrow Interactive

Railroad Crossing gelen trenlere çarpmadan arabaları karşıya geçirmeye çalıştığımız eğlenceli bir beceri oyunu.

Railroad Crossing karşımıza kaliteli bir beceri ve dikkat oyunu olarak çıkıyor. Simülasyon oyunu olarak tanıtılsa da oyun aslında beceri oyunu dinamiklerine sahip. Grafik kalitesi ise bu tarz bir oyundan beklediğimizden çok daha yukarı seviyelerde.

Oyundaki amacımız bize verilen sürede mümkün olduğunca fazla arabayı karşıdan karşıya geçirmek. Fakat bunu yaparken çok dikkatli olmamız gerekiyor çünkü karşıdan karşıya geçerken hızla gelen bir trenin altında kalma riskiyle karşı karşıyayız. Tren raylarıyla yolun arasında duran engelleri kaldırarak araçları hareket ettirebiliyoruz. Tren gelirken bunları kapalı tutmalı, tren gittiğinde ise bunları açarak araçların karşıya geçmesini sağlamalıyız.

Farklı bölüm tasarımlarına sahip olduğu için Railroad Crossing'te sürekli aynı şeyi oynuyormuş hissine göreceli olarak daha geç kapılıyoruz. En nihayetinde sınırlı bir yapıya sahip olduğu için oyun bir süre sonra sıkıcı olabiliyor. Genel olarak Railroad Crossing boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir oyun ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.