Rainbow Folders

Rainbow Folders

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,273
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Piotr Chodzinski

Rainbow Folders, bilgisayarınız üzerinde yer alan farklı klasörlerin rengini değiştirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Rainbow Folders, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yer alan herhangi bir klasörün rengini değiştirebilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir klasör rengi değiştirme programıdır.

Program eğer isterseniz kurulum sırasında kendisini doğrudan Windows sağ klik menüsü üzerine de eklemektedir. Bu sayede bir klasörün rengini değiştirmek istediğiniz zaman yapmanız gereken tek şey; klasörün üzerine sağ klik tıklayarak Rainbow Folders ayarları altından istediğiniz klasör rengi seçeneğini belirlemektir.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın ana ekranı üzerinde ihtiyacınız olan tüm ayarlara kolayca ulaşabilir ve gerekli düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz.

Klasik, özgün ve modern olarak kategorize edilmiş olan üç farklı ikon sitilinden istediğinizi seçerek, klasörlerinizin görünümünü de değiştirme şansını sizlere sunan program yardımıyla, ayrıca klasör rengi ve parlaklığını da ayarlayabilirsiniz.

Konu klasörlerin renklerini değiştirmek ve klasörlere farklı ikonlar atamak olduğu zaman işini oldukça başarılı bir şekilde yerine getiren Rainbow Folders, testlerim sırasında herhangi bir takılma, donma veya hataya neden olmadı.

Oldukça basit bir program olmasına karşın, bilgisayarınız üzerinde yer alan klasörlerin rengini değiştirmek için kullanabileceğini en etkili programlardan bir tanesi olan Rainbow Folders'ı mutlaka denemenizi öneririm.