Windows 10 Icon Pack

Windows 10 Icon Pack

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,416
  • DOSYA BOYUTU 0.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici hamedsp

Windows 10 Icon Pack, Windows 10'a ait simgeleri bir araya topluyor

Windows 10 Icon Pack kullanıcılara Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarına Windows 10 görünümü kazandırma imkanı veren bir ikon paketidir.

Bir işletim sisteminin temel görünümünü işletim sisteminde kullanılan duvar kağıtları ve simgeler verir. Adeta bilgisayarımızın yüzü olan bu öğeler bilgisayarımıza özel bir hava verir. Windows 10 işletim sisteminde de yeni bir tarza sahip simgeler kullanılıyor. Bu Windows 10 simgelerini bu ikon paketi sayesinde farklı bir işletim sistemine sahip olan bilgisayarınıza yükleyebilir ve bilgisayarınızın Windows 10 görünümü kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Düz bir görünüme sahip olan bu Windows 10 ikonlarını bilgisayarınızda kullanabilmek için öncelikle arşiv dosyasının içerisindeki .ico uzantılı simgeleri bilgisayarınıza çıkartın. Sonrasında ise bilgisayarınızın kişiselleştirme seçeneklerinden bu ikonları simgeleriniz olarak belirleyin ve bilgisayarınıza Windows 10 görünümü kazandırın.

Windows 10 Icon Pack ile birlikte aşağıdaki bağlantıdan indirebileceğiniz Windows 10 duvar kağıtlarını kullanabilir ve bilgisayarınızın tam anlamıyla Windows 10 gibi görünmesini sağlayabilirsiniz: