Ramiz Dayı Replikleri

Ramiz Dayı Replikleri

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,163
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Ramiz Dayı Replikleri, Ezel dizisinin en sevilen karakterlerin biri olan Ramiz Dayı'nın dizi içerisindeki repliklerini bulabileceğiniz güzel bir uygulamadır.

Ramiz Dayı Replikleri, Türkiye'nin en büyük sanatçılarından Tuncel Kurtiz'in Ezel dizisinde canlandırdığı Ramiz Dayı, izleyenler tarafından çok beğenilmişti. Dizi içerisinde gerek okuduğu şiirler, gerek verdiği öğütler ve etkileyici sesi ile sevenlerin beğenisi kazanan Ramiz Dayı'nın dizi içerisindeki repliklerini içeren bu uygulama sayesinde istediğiniz an Ramiz Dayı'nın repliklerine ulaşabilirsiniz.

Ramiz Dayı'nın replikleri dışında uygulama içerisinde Ezel dizisine ait müzikler de bulunuyor. Yayınlandığı dönemde Türkite'nin en çok izlenen ve en iyi dizilerinden biri olmaya başaran Ezel dizisinin birbirinden güzel müziklerini uygulama ile birlikte istediğiniz an dinleyebilir veya zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz.

Dizi müzikleri ve replikler uygulama içerisinde yer aldığından dolayı internet bağlantınız olmasa dahi dinleyebiliyorsunuz. Bu sayede internet bağlantınız ile ilgili kota sıkıntısı oluşturmayan uygulamayı herkes rahatlıkla kullanabilir. Dizi müziklerine siz başka işlerinizi yaparken dinlemeniz için arka planda çalışma özelliği eklenmiştir ve en önemlisi pek çok uygulama gibi gereksiz izinler isteyerek kişisel bilgilerinize ulaşım imkanı sağlamayan uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanmanızı tavsiye ederim.