Rapid Screenshot

Rapid Screenshot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 927
  • DOSYA BOYUTU 0.63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RapidScreenshot

Rapid Screenshot ile kolayca ekran görüntüsü alabilir ve internet üzerinde paylaşabilirsiniz

Rapid Screenshot kullanıcılara ekran görüntüsü alma ve bu ekran görüntüleri üzerinde resim düzenleme işlemleri gerçekleştirme ve alınan görüntüleri internet üzerinde paylaşma imkanı veren ücretsiz bir ekran görüntüsü alma programıdır.

Rapid Screenshot sayesinde masaüstümüzdeki görüntüleri resim dosyası olarak bilgisayarımıza kaydedebilmekteyiz. Eğer sunumlarla ve resimli anlatımlarla uğraşıyorsanız ekran görüntüsü almak sizin için bir ihtiyaç haline dönüşmekte. Bu iş için de hem pratik hem ücretsiz bir yazılım bulabilmek zor olabiliyor. Rapid Screenshot bize hem pratik bir şeilde ekran görüntüsü alma imkanı veriyor hem de bu resimleri internet üzerinde paylaşmayı kolay hale getiriyor. Program ile alacağınız ekran görüntülerini direkt olarak resim paylaşım sitelerine yükleyebiliyorsunuz ve internet adresini kopyalayabiliyorsunuz.

Rapid Screenshot ile hem tam ekran hem de ekranın seçeceğiniz belli bir bölümünün ekran görüntüsünü alabilirsiniz. Program ekran görüntüsü almak için kullandığınız klavye kısayollarını değiştirebilmenize de imkan vermekte. Rapid Screenshot'ın güzel yönü programı kullanmak için herhangi bir kurulum yapmanıza ihtiyaç duymaması. Bu sayede program sisteminizde gereksiz kayıt defteri girdileri ve çöp dosyalar oluşturmuyor ve bilgisayarınızı yavaşlatmıyor.