Rapider

Rapider

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 547
  • DOSYA BOYUTU 0.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici rapider.org

Rapider, piyasada bulabileceğiniz en basit ve işlevsel dosya indirme yöneticilerinden bir tanesidir.

Rapider, internet üzerinde yer alan farklı içerikleri bilgisayarınıza indirmek için kullanabileceğiniz basit ve kullanışlı bir dosya indirme yöneticisidir. Kullanıcılara gerçekten etkili bir dosya indirme çözümü sunan programın en önemli özelliği basit kullanımıdır.

Elinizde olan indirme listesini doğrudan program üzerine ekleyerek, tüm dosyaları tek bir seferde hızlı bir şekilde indirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca yine program içerisinde yer alan dahili arama motoru sayesinde internet üzerindeki farklı kaynaklar üzerinde arama yaparak birçok multimedya dosyasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Programın tek güzel özelliği tabii ki de sadece basit olması değildir. Aynı zamanda indirme hızınızı da optimize eden Rapider, ağ bağlantınızı en iyi şekilde analiz eder ve yapabileceğiniz en yüksek hızda indirme işlemlerini sizin için tamamlar.

Ücretsiz bir yazılım olan Rapider, standart kurulumu sırasında tarayıcı eklentilerini de yüklemektedir. İsterseniz kurulum işlemini özel olarak yaparsanız, tarayıcı eklentilerinin kurulumunu iptal edebilirsiniz.

Sonuç olarak oldukça etkili ve kullanışlı bir dosya indirme yöneticisi olan Rapider, özellikle toplu dosya indirme işlemleri sırasında çok işinize yarayacaktır ve eminim ki programa alıştıktan sonra kullanmayı bırakmak istemeyeceksiniz.

Not: Program kurulum işlemi sırasında üçüncü parti yazılımların kurulumları için kullanıcılara teklifler sunmaktadır. Bu nedenle kurulum işlemi sırasında karşınıza gelen adımlara dikkat etmenizi öneririm.

ARTILAR

Basit ve kolay kullanımlı

Sistem kaynaklarını az kullanıyor

Ücretsiz

Dosya indirme hızını arttırıyor

EKSİLER