Raptr

Raptr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 920
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Raptr

Raptr, 12.5 milyon kayıtlı kullanıcısıyla dünya üzerindeki en büyük oyun platformlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Raptr tamamen oyun üzerine yapılmış bir internet sitesidir. Kullanıcılar kayıt olarak siteye girdikten sonra en sevdikleri oyun başlıkları altında bir çok bilgiye ulaşabilirler. Ayrıca site farklı platformlarda oyun başlıkları altında kullanıcılara güncellemeleri ve oyunla ilgili haberleri ulaştırır.

Raptr, neredeyse tüm popüler oyun platformları ve ağları; PlayStation, Xbox, Nintendo, Windows, Android ve Apple'da dahil olmak üzere kapsamaktadır. Kullanıcılar sevdikleri oyun ağı üzerinde herhangi bir kaynak bulmak için Raptr üzerindeki etiket ve kimlik sisteminden yararlanarak arama yapabilmektedirler.

Aynı zamanda kullanıcılar Raptr üzerinde indirilebilir içerikler bulabileceği gibi, forum ortamında diğer kullanıcılar ile oyunlar hakkında bilgi alışverişi yapabilir ve tecrübelerini paylaşabilirler. Lisanslı oyunlarınız site üzerinde listelenir ve oyun üzerindeki başarınıza göre internet sitesi üzerindeki sıralama listelerinde yer alabilirsiniz.