Rat Simulator

Rat Simulator

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 457
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Visualnoveler

Rat Simulator bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur

Rat Simulator heyecanlı bir oynanışa sahip olan ve oyunculara bir sıçanın yerine geçerek ilginç bir oyun tecrübesi yaşama imkanı veren bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bu simülasyon oyununda bir sıçan olarak amacımız taşıdığımız mikropları insanların yaşadığı alanlara yaymak ve yiyecek çalarak hayatta kalmak. Fakat hayatta kalmak için yapmamız gereken tek şey sadece yemek bulmak değil; çünkü sizi görerek paniğe kapılan insanlar haşere temizleme ekiplerini çağırıyorlar. Haşere temizleme ekiplerini gördüğümüzde de kaçmamız ve saklanarak izimizi kaybettirmemiz gerekiyor.

Rat Simulator'da bir sıçan cenneti yaratmaya çalışırken başka sıçanları da bularak ordumuza dahil edebiliyoruz. Gizliliğin ön planda olduğu oyunda etrafı yıkıp dökmemize de izin veriliyor. Tabaklar, bardaklar, vazolar gibi değerli eşyaları iterek devirebiliyor ve parçalayabiliyoruz. İnsanlarla mücadele edebilmek için yemeklere mikroplarımızı bulaştırarak zehirleyebiliyoruz. Ayrıca oyunda ilerledikçe sıçanımızı da geliştirebilmekteyiz.

Rat Simulator'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.4 GHz Intel Core 2 Duo veya eşdeğer özelliklere sahip AMD işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce 760 GTX veya AMD Radeon HD 5870 ekran kartı

- 3 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı