Razer Comms

Razer Comms

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,170
  • DOSYA BOYUTU 45.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Razer

Razer Comms ile oyunlarınız bölünmeden yazışıp sesli görüşmeler yapabilirsiniz

Razer Comms, dünyaca ünlü oyun ekipmanları üreticisi Razer tarafından oyuncular için özel olarak tasarlanmış bir anlık mesajlaşma ve sesli görüşme yazılımıdır.

Tamamen ücretsiz bir yazılım olan Razer Comms bize yüksek kalitede sesli görüşmeler yapma imkanı sunuyor. Benzer VoIP iletişim araçlarına göre hissedilir bir ses kalitesi farkı sunan yazılım aracılığıyla arkadaşlarımızla bire bir yazışmalar ve sesli görüşmeler yapabilmenin yanında grup sohbetleri yapabilmekteyiz. Programı kullanarak arkadaşlarımıza dosya gönderip arkadaşlarımızdan dosya alabiliyoruz.

Razer Comms'u oyunlarımızı başlatmak için bir araç olarak da kullanabiliriz. Programın bu özelliği sayesinde bütün oyunlarımıza tek bir yerden ulaşabiliyoruz. Fakat Razer Comms'u ön plana çıkaran en büyük özelliği oyunlarımızı bölmeden iletişim kurmamıza imkan tanımasıdır. Yazılımın bu özelliği bizi yazışmalar için oyun sırasında sürekli Alt+Tab yapma derdinden kurtariyor.

Razer Comms özel bir Android versiyonununa da sahiptir. Programın Android uygulamasını kullanarak telefondan bilgisayarı veya bilgisayardan telefonu arayabiliyor, yazılı mesajlar gönderebiliyoruz. Bu nedenle oyun başında olmasak bile arkadaşlarımızı oyunlarını bölmeden arayabiliyor, mesaj gönderebiliyoruz.

Programın Android versiyonunu indirmek için: