Zello

Zello

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 40,571
  • DOSYA BOYUTU 1.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zello Inc

Zello, Windows bilgisayarınız üzerinden arkadaşlarınızla iletişim kurabileceğiniz bas konuş programıdır.

Günümüzde özellikle sesli sohbet uygulamalarının ne kadar yaygınlaştığını düşündüğümüz zaman kullanabileceğimiz birçok alternatif program bulunmakta. Zello da sesli sohbet edebileceğimiz uygulamalar arasında yer alan başarılı bir masaüstü ve mobil yazılım. Çapraz platform desteği sayesinde bilgisayarınız üzerinden programı mobil cihazları üzerinde kullanan arkadaşlarınızla bile sesli sohbet edebileceğiniz uygulamanın diğer programlardan tek farkı bas konuş mantığıyla çalışıyor olması.

Farklı bir şekilde ifade etmeye çalışacak olursak Zello için bir nevi walkie-talkie uygulaması da diyebiliriz. Programı aynen bir telsizmiş gibi kullanarak arkadaşlarınızla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Programı kullanabilmek için öncelikle kendinize bir Zello hesabı oluşturmanız ve ardından giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında Zello kullanan arkadaşlarınızı listenize ekleyerek onlarla sohbet etmeye başlayabileceğiniz gibi isterseniz başka kullanıcılar tarafından açılan kanallara giriş yaparak onlarla sohbet edebilirsiniz.

İsterseniz kendi kanallarınızı açabilir ve listenizde yer alan kullanıcıları kanalınıza davet ederek kendi aranızda grup sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz kanalları şifreleme şansına da sahip olduğunu Zello gerçekten çok başarılı bir yazılım.

Arkadaşlarınızla tüm platformlar üzerinde bas konuş mantığına dayanarak çalışan bir program aracılığıyla sohbet etmek istiyorsanız, Zello'yu mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR