Real Bike Racing APK

Real Bike Racing APK

kullanıcı

Real Bike Racing APK Android telefonunuzda keyifle oynayacağınız motosiklet yarışı oyunu. Motor yarışları hayranıysanız bu mobil yarış oyununu oynamalısınız.

Real Bike Racing APK, eğer yarış motorlarını ve yüksek hızı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Real Bike Racing APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir motor yarışı oyunu olan Real Bike Racing'de dünya çapında düzenlenen turnuvalara katılıyoruz ve şampiyon olmak için mücadele ediyoruz. Bu iş için farklı ülkelerdeki yarış pistlerinde rakiplerimizi geride bırakarak yarışları üst sıralarda tamamlamamız gerekiyor. Yani oyunda sürüş yeteneklerimizi sergilemek için bolca seçeneğe sahibiz.

Real Bike Racing içerisinde 10'dan fazla yarış motoruna yer veriliyor. Oyuncular yarışları kazandıkça bu motorların kilidini açabiliyorlar. Oyunda yarışırken motorumuzun aynalarını kullanarak arkamızı görebilmemiz de mümkün.

Dinamik ışıklandırma efektlerine sahip olan Real Bike Racing'de ortalama bir grafik kalitesinin olduğu söylenebilir.

Real Bike Racing APK Oyun Özellikleri

  • Yarışmak için 10’dan fazla benzersiz süper motosiklet
  • Tam işlevli dikiz aynaları
  • Dinamik aydınlatma efektleriyle gerçekçi 3 boyutlu grafikler
  • Google Cardboard vb. destekleyen VR (sanal gerçeklik) modu

En iyi motosikletler bu oyunda! Real Bike Racing’de gerçekten yarışıyormuş gibi hissedeceksiniz. Heyecan ve adrenalin motosiklet yarışları oyununda grafiklerden gözünüzü alamayacaksınız.

Real Bike Racing Hile ve İpuçları

Oyunun kontrollerine hakim olun. Bu, oyunda başarılı olmak isteyen yeni/deneyimli tüm oyuncular için bir gereklilik. Oyunun kontrollerinde ustalaşmak, kazanmak için yarış sırasında motosikletinizi akıcı ve ustaca kontrol edebilmeniz demek. Oyunda ne kadar iyi olduğunuzu ancak gerçek rakiplerle karşı karşıya geldiğinizde ölçebilirsiniz. Barikatlara veya engellere çarpmaya devam ettiğinizden kendinizi geride buluyorsanız temel bilgilere geri dönme ve becerilerinizi geliştirme zamanı gelmiştir. Özellikle virajlarda hızlı tepki vermeniz gerektiğinden parmağınızı kontrollerin üzerinde tutmanızı veya gezdirmenizi öneririm. Oyundaki yarış pistlerinin çoğu tüm dikkatinizi yola vermeyi gerektirir.

Harika başlangıç için yarış başlar başlamaz hızlanın. Böylelikle yarış sırasında rakiplerinize karşı avantaj elde edersiniz. Bu, mesafe kazanmanıza yardımcı olur. Acemi bir oyuncuysanız mümkün olan kısa sürede hızlanın ve zorlu virajlara geldiğinizde kayma riskini azaltın.

Tıpkı gerçek motosiklet yarışlarında olduğu gibi dikiz aynasına bakarak arkanızı kontrol edebilir ve rakiplerinizin sizi geçmemeleri için hamleler yapabilirsiniz. Aynayı ve arkanızdaki oyuncuyu kontrol ederek mesafenizi korur, bitiş çizgisine kadar hızınızı kesmeden ilerler ve yarışı şansa bırakmazsınız. Yarış esnasında dikkatinizin dağılmasını önlemek için aynayı her 10 saniyede bir kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Parayı genellikle yeni süper motosikletleri satın almak ve sahip olduklarınızı yükseltmek için kullanacaksınız. Altın, gerçek parayla satın alınabilen oyundaki premium para birimi. Her yarışı bitirdiğinizde altınla ödüllendirilirsiniz. Ne kadar yükseğe çıkarsanız o kadar çok altın kazanırsınız. Her yarışı en yüksek pozisyonda bitirmenin yanı sıra daha fazla ödül kazanmak için yapabileceğiniz görevler var.

Real Bike Racing, motosikletin tam kontrolünü alabileceğiniz sanal gerçeklik moduna sahip. VR modda cihazınızı mümkün olduğunca sabit tutun ve eğilmekten kaçının.

Oyunda satın alıp süreceğiniz 10’dan fazla motosiklet var. Her birinin kendi stili ve farklı istatistikleri var. Bir motosiklet daha fazla hız yapabiliyorken diğeri daha iyi kontrol sağlıyor. Yeteneğinize ve oyun tarzınıza uygun olanı seçin.

Rakiplerinizi izleyin. Bir yarışta geride kaldığınızda kolayca cesaretiniz kırılır ve kendinizi rakiplerinize ayak uydurmaya çalışırken bulursunuz. Bu, genellikle yarışı kazanamamanıza neden olur. Rakiplerinizi yakalamaya çalışmak yerine sizi nasıl geride bıraktıklarını görmek için hareketlerini izleyin ve inceleyin.

Hız, oyunu kazanmada kritik bir faktör ancak oyun tamamen en yüksek hıza sahip olmakla ilişkili değil. Motosikletinizin en iyi şekilde kontrol etmenizle alakalı. Motosikletiniz üzerinde optimum kontrole sahip olmak bu oyunda her şeyden önemli. Frenlerinizin kullanımını mükemmelleştirdiğinizde hız kendiliğinden gelecektir.