Real Drift Car Racing APK

Real Drift Car Racing APK

kullanıcı

Real Drift Car Racing APK, gerçekçi drift yarışı oyunu arayanlara tavsiyedir. Real Drift Car Racing indirin, milyonlarca yarış tutkunuyla yarışın.

Real Drift Car Racing APK, araba sporlarından hoşlanan oyunseverlerin denemesi gereken oyunlardan biri. Ücretli olarak indirilebiliyor olsa da sunduğu gelişmiş özellikleri, kaliteli oyun yapısı ve gelişmiş grafikleriyle dikkat çekiyor. 20 milyon indirmeyle mobildeki en gerçekçi drift yarış oyunu Real Drift Car Racing APK indirme seçeneğiyle burada.

Real Drift Car Racing APK İndir

Oyunda yüksek performans sunan arabalarla drift yapmaya çalışıyoruz. Elbette bunu yapmak hiç de kolay değil. Ortaya düzgün bir drift çıkarabilmek için kontrolleri etkin bir şekilde kullanmak gerekiyor. Oyunda sunulan kontrolleri beklentilerinize ve oynayış stilinize göre değiştirebiliyorsunuz.

Sergilediğiniz performansa göre para kazanabilir ve bu paraları araçlarınızı güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Motor, vites, tekerlekler kazanılan parayla geliştirilebilecek elemanlar arasında.

Oyunda yer alan tüm araçların kendine has özel motor sesleri bulunuyor. Bu da oyunun orijinal yapısını destekleyen özelliklerden bir tanesi. Real Drift Car Racing’de oyuncular dünya çapından oyuncularla yarışma şansına sahipsiniz. Detaylı grafikler ve aksiyon dolu oyun yapısı ile Real Drift Car Racing mutlaka denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi.

 • Mobil cihazlarda oynanabilen en gerçekçi drift yarış oyunu
 • Özelleştirilebilir zorluk: Tamamen acemiden profesyonel driftçiye
 • Kapsamlı kişiselleştirme seçeneği: Gövde rengi, gövde vinili, jant modeli ve rengi, lastik yazısını değiştirme
 • Kapsamlı ayar seçeneği: Motor gücünü artırma, turbo ekleme, yol tutuş ayarını değiştirme, vites oranlarını ve vites hızını değiştirme
 • En havalı driftlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak için fotoğraf modu
 • Aracın her tarafının (motor, güç aktarımı, lastikler vb.) gerçekçi simülasyonu
 • Turbo sesi ve basınç tahliye valfi ile her arabaya özel motor sesi
 • Sesli geri tepme/ateşleme efektleri
 • Doğru puan hesaplama: Yüksek hızda, yüksek drift açısında drift yaparak ve drift sırasında duvarlara hafif dokunarak puan kazanın.
 • Arkadaşlarınıza ve dünyanın her yerinden insanlara meydan okumak için online ve yerel lider tablosu
 • Drift ve yarış becerilerinizi geliştirmek için büyük antrenman parkuru
 • Liquid Stranger ve Simplify Recordings’in harika dubstep müzikler

Real Drift Car Racing full versiyon, reklamsız oynama, 11 yeni drift yarış pisti, özel ve gerçekçi ayarlı 12 yeni güçlü araba, zorluğu arta 36 şampiyonluk içeren yeni zorlu kariyer modu içerir ve tüm ayar seçeneklerinin kilidi açıktır.

Gelişmiş Puan Sistemi: Noktalar, drift açısı, drift süresi ve hızı ile orantılı olarak büyür. 2 farklı puan çarpanı vardır: Drift kombo ve Yakınlık çarpanı. Puanlar, 2000 (1000, 2000, 4000, 8000 vb.) gücüne ulaştığında drift kombo çarpanı 1 artar. Drift yönünü değiştirirseniz, toplam puan göstergesine ekranın sol üst köşesinde) puanlar eklenir ve sıfırlanır. Puanlar 2000’in katlarına ulaştığında Drift kombo 1 artar. Arabanın arkası duvara yakın kaydığında yakınlıkla orantılı olarak yakınlık çarpanı artar. Herhangi bir şeye çarparsanız, kısmi puanlarınızı ve tüm çarpanlarınızı kaybedersiniz.