Real Driving 3D

Real Driving 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 958
  • DOSYA BOYUTU 50.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alexandru Marusac

Real Driving 3D ücretsiz olarak oynayabileceğimiz kaliteli bir simülasyon oyunu olarak dikkat çekiyor.

Real Driving 3D, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz gerçekçi bir araba sürme oyunu. Otomobilseverlerin hayalini kurduğu araçları mobil cihazlarımıza taşıyan Real Driving 3D üzerine emek harcanmış grafikleri ve detaylarında sakladığı kalitesiyle dikkat çekiyor.

Oyunda bizleri gerçekçi bir sürüş deneyimi bekliyor. Araçların konsol tasarımları gerçeğini aratmayacak cinsten. İç mekandaki kalite dış dünyada da varlığını aynen devam ettiriyor. Hem arabaların hem de içerisinde bulunduğumuz çevre gerçekten tatmin edici bir tasarıma sahip. Bİr simülasyon oyunu nası olmalıysa Real Driving 3D öyle tasarlanmış.

Oyunun en iyi taraflarından bir tanesi de basite indirgenmiş kontrol mekanizması. Daha önce simülasyon oyunu oynamamış kullanıcılar bile kontrollere birkaç dakika içerisinde alışabiliyor. Sürate dayalı mücadelelerde kontrol mekanizmasının değerini bir kez daha anlıyoruz. Polis kovalamacaları esnasında keskin manevraları yapmak kontroller sayesinde çok kolay.

Genel olarak başarılı ve kaliteli bir simülasyon oyunu olarak niteleyebileceğimiz Real Driving 3D, bu kategorinin başı çeken isimleri arasında olmaya aday.