Reckless Racing 3

Reckless Racing 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 470
  • DOSYA BOYUTU 497 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixelbite

Reckless Racing 3 büyüleyici bir grafik kalitesi ve hızlı bir oynanış sunan bir yarış oyunu

Reckless Racing 3 hem görsel, hem de oynanış olarak oldukça başarılı olan bir mobil yarış oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Reckless Racing 3'de oyuncular heyecan dolu yarışlara katılabiliyorlar ve farklı oyun modlarında yeteneklerini test edebiliyorlar. Reckless Racing 3, kuşbakışı olarak oynanan yarış oyunları arasında özel ve değişmez bir yere sahip olan Reckless Racing serinin başarılı bir üyesi. Reckless Racing 3'de yeni oyun modları, yenilenmiş ve görsel olarak büyüleyici grafikler, yeni araçlar oyuncuları bekliyor.

Reckless Racing 3 içerisinde oyuncular kariyer modunda bir yarış pilotu olarak yarış serüvenlerine başlayabiliyorlar. Bunun yanında tek kişilik oyun modlarında yeteneklerimizi de farklı mücadelelerle sınayabiliyoruz.

Reckless Racing 3'e özel bir oyun modu olan GYMKHANA'da oyuncular isabetli bir şekilde farklı akrobatik numaralar yapmaya çalışıyorlar. Bu iş için geniş bir araç yelpazesinden bir seçim yapabiliyoruz. Oyunun Drift modunda ise aracımızın yanlama yeteneklerini konuşturabilmekteyiz. Oldukça eğlenceli olan bu modda yol dışına çıkmadan en yüksek hızda ve en uzun süre yanlamamız gerekiyor. Reckless Mashup modunda ise farklı kategorideki araçlar aynı anda yarışabiliyor. Bu modda dilerseniz küçük ve hızlı bir spor arabayla rakiplerinizi geride bırakabilir, dilerseniz kuvvetli 4 çeker bir kamyonla onları ezebilirsiniz.

Reckless Racing 3'ün üstün grafikleri detaylı bir fizik motoruyla destekleniyor. Oyun Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz en başarılı yarış oyunları arasında olan bir yapım.