Recollect

Recollect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 293
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Recollect

Recollect, Android kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri bir yapılacak işler listesi oluşturma ve hatırlatma uygulamasıdır.

Recollect, Android kullanıcılarının akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde kullabilecekleri ücretsiz bir mekan tabanlı hatırlatma uygulamasıdır.

Her ne kadar Google Now ve Google Keep gibi servisler olsa da bunlara alternatif olarak kullanabileceğiniz Recollect, kullanıcılara sunduğu gelişmiş özelliklerle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Yapılacak işler listeleri oluşturabileceğiniz ve yapılması gereken işlere konumlar atayabileceğiniz uygulama, doğru yer ve zamanda yapmanız gereken tüm işleri size otomatik olarak hatırlatacaktır.

Sadece konum tabanlı görevler atamak dışında doğrudan görevler ve hatırlatmalar da ekleyebileceğiniz uygulama gerçekten çok kullanışlıdır.

Aynı zamanda oldukça kullanışlı ve modern bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı da çok kolaydır ve her seviyeden Android kullanıcısı uygulamayı hiç zorlanmadan kullanabilir.

Kendi yapılacak işler listelerinizi hazırlayabileceğiniz ve yapmanız gereken tüm işlere konum bazlı hatırlatıcılar ekleyebileceğiniz Recollect yardımı ile bundan böyle yapmanız gereken hiçbir şeyi unutmayacaksınız.