Red Bull Air Race Game

Red Bull Air Race Game

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 811
  • DOSYA BOYUTU 13.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Red Bull

Red Bull Air Race Game, Windows cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir uçuş simülasyonu oyunudur.

Red Bull Air Race Game, ekstrem spor dallarına meraklı oyunseverlerin çok hoşuna gidecek bir uçuş simülasyonu. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunda, dünyanın izlemesi en keyifli şovlarından Air Race'in pilotlarından biri oluyor ve mükemmel bir uçuş simülasyonu deneyimi yaşıyorsunuz. Her yaştan insanın harika vakit geçirebileceğini düşünüyorum.

Red Bull Air Race dünya şampiyonasına hiç baktınız mı bilmiyorum ama hız, hassasiyet, beceri gerektiren ve alanında dünyanın en iyi pilotlarının yarıştığı bir şampiyona olmasıyla dikkat çekiyor. En hızlı, çevik ve hafif yarış uçakları kullanılarak yapılan yarışlarda pilotlar 230 mph'a varan hızlara ulaşabiliyor ve ekstrem hareketler yaparak yüreğimizi ağzımıza getiriyorlar. Bu şablon kafanıza oturduysa şimdi asıl konumuza dönelim. 

Red Bull Air Race Game'in daha önce mobil platformlara çıkmış bir versiyonu vardı ama şimdi PC platformu için çıkış yaptı. Muhteşem bir uçuş deneyimi yaşatan oyunda, az önce bahsettiğim pilotların yerine siz geçiyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyun ayrıca içerisinde World ChampionShip'i de barındırıyor. 

Red Bull Air Race Game Nasıl Yüklenir?

Oyuna ulaşabilmeniz için öncelikle Launcher'ı sitemiz üzerinden yükleyin. Daha sonra kısa bir kurulum yapacaksınız. Launcher açıldıktan sonra sizden üyelik isteyecek. Oyun online oynanabildiğinden bu üyeliğe sahip olmanız gerekiyor. Daha sonra Launcher'a giriş yapıyoruz ve sol altta bulunan Download Game kısmına tıklıyoruz. Bu aşamadan sonra 2 GB'a yakın indirme gerçekleşecek. Daha sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

NOT: Oyunu yüklemek için Launcher'ı kullanmanız gerekmektedir. Dolayısıyla sizlerle Launcher'ı paylaşıyoruz. Red Bull Air Race Game'in gerçek boyutu 2 GB'a yakındır.