Refollow

Refollow

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,258
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Originate

Twitter'da detaylı filtrelemelerle arama yapmanızı ve kullanıcı profillerini pek çok kritere göre kolayca listelemenizi sağlayan Refollow ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir yönetim aracı.

Twitter yönetimi için piyasada pek çok uygulama mevcut. Ancak bunların pek çoğu ücretli. Refollow ise pek çok uygulamanın ücretli olarak gerçekleştirdiği işlemleri ücretsiz yapıyor.

Refollow uygulamasına Twitter ile giriş yaptıktan sonra profilinizle ilgili detaylı bir analiz yapabilirsiniz. Sizi takip edenler ve sizin takip ettiklerinizle ilgili detaylı profil bilgilerini, listelerdeki profilleri, belli bir profili takip edenleri, profilinizden bahsedenleri, sizin takip edip sizi takip etmeyenleri ve blokladığınız kullanıcıları bu uygulamayla görebilirsiniz.

Filtrelemeleri yaparak kullanıcıları listeledikten sonra takip etme, bloklama, takibi bırakma gibi işlemleri de Refollow üzerinden yürütebilirsiniz. Filtrelemelerde kullanıcıları takipçi sayılarına, attıkları tweet sayısına, veya Twitter'ı kullanma sıklıklarına göre sıralayabilirsiniz.

Detaylı bir filtreleme sistemi olan Refollow'u istatistikleriniz için rahatça kullanabilirsiniz. Refollow ile listelenen kullanıcılarla toplu takip ve bırakma gibi işlemler yürütebilirsiniz. Ancak bu tarz işlemlerin Twitter'ın kullanım kurallarına aykırı olduğunu ve hesabınızın engellenmesine sebebiyet verebileceğini unutmayın.