RegRun Security Suite Platinum

RegRun Security Suite Platinum

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 409
  • DOSYA BOYUTU 22.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Greatis Software

RegRun Security Suite Platinum kapsamlı bir güvenlik yazılımıdır.

RegRun Security Suite Platinum bilgisayarınıza rootkit, truva atı (trojan), virüs ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı tam koruma sağlayan kapsamlı bir antivirüs programıdır.

RegRun Security Suite Platinum bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak için birçok bileşeni hizmetinize sunuyor. Standart virüs temizleme işleminin yanında sunulan diğer özellikler şunlardır:

Rootkit Temizleme:

Rootkitler bilgisayarınızda görünmeden işlem yapabilen zararlı yazılımlardır. Windows açılışında aktiflerşen bu zararlı yazılımlar RegRun Security Suite Platinum tarafından bilgisayar açılışı esnasında tespit edilebilmekte ve etkisiz hale getirilmektedir.

Windows Başlangıcı Kontrol Etme:

RegRun Security Suite Platinum Windows açılırken aktifleşen uygulamaları listeleyebilmektedir. Sonrasında bu uygulamalardan gereksiz olanları devredışı bırakabilmenize imkan tanıyan program herhangi bir yazılım Windows başlangıcında değişiklik yapmaya kalktığında sizi uyarabilmektedir. Bu sayede bilgisayar açılışıyla aktifleşen kötü amaçlı yazılımları engellerken gereksiz programları devredışı bırakarak açılış hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bağlantısı İzleme:

RegRun Security Suite Platinum ile hangi yazıllımların ve uygulamaların internet bağlantınızı kullandığını takip edebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızdan veri sızdıran kötü amaçlı yazılımları tespit edebilirsiniz.

Gereksiz Dosya Temizleme:

RegRun Security Suite Platinum ile internet önbelleğini, gereksiz dosyaları, depolanan geçici dosyaları ve kullanıcının seçeceği diğer dosyaları temizleyebilir ve bilgisayarınızı yavaşlatan bu çöpleri ortadan kaldırarak bilgisayar hızlandırma konusunda RegRun Security Suite Platinum'dan faydalanabilirsiniz.

RegRun Security Suite Platinum bahsedilen özelliklerden çok daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır.