Remove IE10

Remove IE10

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,501
  • DOSYA BOYUTU 0.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Techy Geeks Home

Remove IE10, bilgisayarınıza yüklenmiş olan web tarayıcısı Internet Explorer 10'u kolayca ve hızlı bir şekilde kaldırabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Remove IE10, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde yüklü olan web tarayıcısı Internet Explorer 10'u kaldırarak tarayıcının bir önceki sürümüne geri dönebilmeleri için tasarlanmış olan oldukça basit ve kullanışlı bir programdır.

Yeni Windows güncellemeleriyle birlikte otomatik olarak işletim sistemi üzerinde kurulumu gerçekleştirilen Internet Explorer 10'un yer aldığı güncellemeleri sadece tek bir tıklama yardımıyla silen program, kullanıcıların kolayca Internet Explorer'ın önceki sürümlerini kullanmalarına olanak sağlamaktadır.

Eğer istemeden de olsa otomatik Windows güncellemelerini yaptıysanız ve Internet Explorer 10 sürümünden memnun kalmadıysanız, bu küçük program yardımıyla Internet Explorer 10'dan kurtularak, web tarayıcınızı eski bir Internet Explorer sürümüyle kolayca değiştirebilirsiniz.

Internet Explorer 10 sürümünden memnun kalmayan ve eski sürümlere geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için etkili bir çözüm sunan Remove IE10'u böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız denemenizi öneriyorum.