Reor

Reor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,253
  • DOSYA BOYUTU 6.49 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ajay Menon

Karmaşık ve bilimsel hesaplamalar yapıyorsanız bu gelişmiş hesap makinesi uygulamasını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda özellikle karmaşık matematik ve bilim hesapları yapmak istiyorsanız ancak yeteri kadar işleve sahip gelişmiş bir hesap makinesi programı bulamıyorsanız Reor uygulaması imdadınıza yetişecektir. Tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak geliştirilen uygulama neredeyse bütün ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde hazırlanmış bir gelişmiş hesap makinesi uygulaması.

Uygulamanın sahip olduğu istatistik ve grafik arayüzleri sayesinde sadece hesaplama değil aynı zamanda grafikler ve çıkarımlar da elde edebiliyor, fizik ve matematik sabitlerini hesaplarınıza katabiliyorsunuz. Trigonometrik veriler, yüzdeler, kökler ve kareler ve daha onlarca farklı bilimsel hesaplama yöntemini içerisinde barındıran uygulama, basit işlemler yapmak isteyenler için de temel hesap makinesi arayüzünü barındırıyor.

Sahip olduğu tüm hesaplamaları tarihçesinde tutan program böylece geriye dönük olarak inceleme yapmanıza da yardımcı oluyor. Çok karmaşık hesaplamalarda küçük gecikmeler olabilen programın özellikle fen bilimleri ila matematik öğrencileri ve akademisyenleri tarafından tercih edilebileceğini düşünüyorum.