Resident Evil 5 Türkçe Yama

Resident Evil 5 Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,211
  • DOSYA BOYUTU 19.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Resident Evil 5 Türkçe Yama sayesinde oyununuzu Türkçe olarak oynayabilirsiniz

Resident Evil 5 Türkçe Yama gönüllü olarak oyunlar için Türkçe çeviriler yapan Oyunçeviri ekibi tarafından Resident Evil 5 oyunu için hazırlanmış bir Türkçe dil paketidir.

Capcom'un bu başarılı korku oyunu serinin 4. oyunundan sonra seriye farklı bir soluk getirmiş ve yeni oyun mekaniklerini oyun severlere sunmuştu. Ayrıca oyuna eklenen Mercenaries moduyla üzerimize durmaksızın saldıran zombilere karşı hayatta kalma yeteneklerimizi sınıyorduk. Resident Evil 5'te oyunun hikayesi yeni bir coğrafya olan Afrika'da geçmekteydi ve artık bölümler sadece gece değil, gündüz de oynanıyordu. Kahramanımız Chris Redfield ve yardımcısı Sheva Alomar'ı kontrol ederek sıradan zombilerin yanında devasa bölüm sonu canavarlarıyla yaptığımız karşılaşmalar oyuna heyecan katıyordu. Çoğu Capcom oyununda olduğu gibi bu oyunda da uzun ara sahnelerde bolca diyalog yer almaktaydı. İşte bu Türkçe yama ile oyun içerisindeki menüleri, altyazıları, görev metinlerini ve diğer metinleri Türkçe olarak takip edebiliyoruz.

Not: 64 bit işletim sistemine sahipseniz ve kurulumda sıkıntı yaşıyorsanız yamayı C:\ dizinine kopyalayıp çalıştırmanız ve çıkan nativePC klasörünü oyunun kurulu olduğu klasörde aynı isimli klasörle değiştirmeniz gerekebilir. Bu işlemlerden önce değiştirilecek klasörlerin yedeğini almanızı tavsiye ederiz.