Restory

Restory

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,324
  • DOSYA BOYUTU 6.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ReApps

WhatsApp'ta silinen mesajları okumanızı sağlayan Android uygulamalardan

Restory Android uygulaması, WhatsApp’ta silinen mesajları okumanızı sağlıyor. WhatsApp kişilerinizden gelen bildirimleri anlık takip ederek mesajda düzenleme yapıldığında, silindiğinde haberdar olmanızı sağlayan ücretsiz, pratik bir yardımcı uygulama. Mesaj gönderip sonradan silenlerin mesajlarını artık görebileceksiniz! Android platformuna özgü olarak geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan Restory apk indir, Google Play üzerinde lansmana çıktı. Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'ta silinen mesajları kurtarma programı olarak adından söz ettiren Restory apk günümüze kadar yüzbinlerce kez indirildi ve kullanıldı. Ülkemizdeki kullanıcılar tarafından da kullanılan Restory apk yükle, İngilizce dil desteği ile kullanılabiliyor. 

Android platformuna özel olarak geliştirilen ve ücretsiz olarak indirilen Restory apk, güncellemeler ile daha kararlı bir hale gelmektedir.

Restory Apk Özellikleri

  • İngilizce dil desteği,
  • Ücretsiz,
  • Android platformuna özel,
  • Basit kullanım,
  • Silinen mesajları görme,

WhatsApp konuşmalarınızda "Bu mesaj silindi" gönderisine mutlaka rastlamışsınızdır. Acaba ne yazmıştı, ne söyledi de vazgeçti, neden gönderip sildi? gibi aklınıza binbir soru dolaşmaya başlar. Silinen mesajı okumak isterseniz ancak WhatsApp buna izin vermez. İşte Restory, tam bu noktada yardıma koşan bir uygulama. WhatsApp’ta silinen mesajları okumanıza izin veriyor. Bunu da bildirimlerinizi takip ederek yapıyor. Sürekli gelen bildirimleri izleyerek silinen mesajı bildiriyor. Yalnız sadece metin mesajları ve fotoğrafları görebiliyorsunuz.

Restory Apk İndir

Android platformuna özel olarak geliştirilen Restory apk indir basit bir kullanıma sahip. Dil seçeneği olarak sadece İngilizce olarak kullanılabilen uygulama, silinen mesajları görme fırsatı veriyor. Yüzbinlerce kez indirilen ve güvenilir bir kullanıma sahip olan Restory apk yükle oldukça titiz hazırlanmış bir yapıya sahip. Sade bir tema ile kullanılabilen Restory apk indir gün geçtikçe bünyesine yepyeni kullanıcıları da katmaya devam ediyor. Yüzbinlerce kez indirilen ve hem ülkemizde hem de dünyanın dört bir yanında kullanılabilen başarılı mobil uygulama ile silinen WhatsApp mesajlarını kurtarma fırsatı veriyor. Dileyen kullanıcılar uygulamayı hemen indirip kullanmaya başlayabilirler.

İşte WhatsApp'ta Herkesten Silinen Mesajları Okumanın Yöntemi
SOSYAL MEDYA

İşte WhatsApp'ta Herkesten Silinen Mesajları Okumanın Yöntemi

WhatsApp'ta silinen mesajları nasıl okuruz? sorunun yanıtı oldukça basit. WhatsApp’ta silinen mesajları okumak sandığınız kadar zor değil.