Retro Brick Game - Classic

Retro Brick Game - Classic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 585
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Retro City

Retro Brick Game - Classic el atarilerindeki klasik Tetris oyununu Android cihazlarınıza taşıyor.

Eğer 90'lı yıllarda oldukça yaygın olan el atarisi ya da Tetris olarak adlandırılan oyun konsollarıyla çocukluğunuzu geçirdiyseniz Retro Brick Game - Classic oldukça hoşunuza gidecek bir Android uygulamasıdır.

Ücretsiz olan bu Android uygulaması orjinal adı Brick Game olan 90'lı yılların gözde el atarilerindeki Tetris oyununu Android cihazlarınızda oynamanızı sağlayan bir emulatördür. Orjinal oyundaki aynı hissi yaşamanıza imkan tanıyan uygulama farklı ayarları ve seçenekleri de bünyesinde barındırıyor.

Retro Brick Game - Classic'te emulatörün temasını değiştirerek sarı, pembe, mavi, beyaz ve siyah olmak üzere 5 farklı arkaplan renginden birini kullanabiliyoruz. Eğer solaksanız kaygılanmanıza da gerek yok. Orjinal el atarisinde olmayan bir seçenek sunan Retro Brick Game - Classic oyunun kontrol şemasını sağ veya sol ele uygun olacak şekilde değiştirmenize izin vermekte. Müziğin sesini ayarlayabilmek, tamamen açıp kapatabilmek, titreşimi etkinleştirip kapatabilmek oyunun sunduğu ayarlardır.

Bunların yanında Retro Brick Game - Classic elde ettiğiniz yüksek paunları da listeleyebilmektedir. Eğer aklınız hala çocukluğunuzdaki nostaljik anılarınızdaysa Retro Brick Game - Classic kesinlikle denemeniz gereken bir Android uygulamasıdır.