Reversian

Reversian

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,683
  • DOSYA BOYUTU 0.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Francesco Mondello

Yazdığınız yazıların dikey olarak ters döndürülmesini istiyorsanız bu kolay ve eğlendirici programı kullanabilirsiniz.

Çeşitli internet sitelerinde ya da sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızın yazılarının ters şekilde yazıldığını görmüşsünüzdür. İsterseniz şaka olarak isterseniz de arkadaşlarınızla şifreli bir konuşma metodu olarak yukarı dönük ters yazılar kullanmak isterseniz deneyebileceğiniz programlardan birisi de Reversian.

Programa göz attığınızda sizin de fark edebileceğiniz gibi çok kolay bir kullanımı olduğunu fark edebilirsiniz. Sol bölüme yapıştırdığınız yazılar, yapıştırdığınız anda ters dönük olarak karşınıza çıkacak ve daha sonra bunu kopyalayarak istediğiniz yere yapıştırma fırsatınız olacak.

Direkt olarak farklı yerlerdeki yazıları kopyalayabileceğiniz gibi dosya (file) menüsüne girdikten sonra istediğiniz dosyayı açabilir ve böylece direkt olarak yazı dosyalarında yer alan yazıları da ters dönük olarak kullanabilirsiniz. Hem ücretsiz hem de hızlı kullanılabilen program özellikle internette kendine eğlence arayanlar ve arkadaşlarını şaşırtmak isteyenler için ideal ürünlerden birisi.

Günlük tutmak isteyen ve bunu çok zor okunur hale getirmek isteyenler de programın bu karakter ters döndürme etkisinden faydalanabilirler.