RF Online

RF Online

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,349
  • DOSYA BOYUTU 1828.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mayn Games

RF Online, Mayn Games tarafından geliştirilen ve MMORPG tarzında Türkiye'nin ilk bilim kurgu temalı online oyunudur.

Oyuncularını zengin etmeyi amaçlayan RF Online 50.000 TL’lik ödülü bütün kullanıcılarına dağıtıyor. RF Online seçtiğiniz ırkın lideri olduğunuz her hafta için size 200 TL kazandırıyor, ayrıca liderliğinizi uzunca süre devam ettirmeniz durumunda bu miktar artış göstermekte. Örneğin oyunda 12 hafta boyunca lider kalmanız durumunda 7.500 TL kazanabileceksiniz.

Kullanıcılarını farklı bir fantastik dünyaya davet eden RF Online diğer MMORPG oyunlarına nazaran daha büyük ve etkileşim içinde olabileceğimiz bir dünyaya sahip. Oyun içinde seçebileceğimiz 3 farklı ırk bulunuyor ve oyun boyunca seçeceğimiz bu 3 ırkın hikayesi oyunun ana konusu.

Oyun tabir-i caizse teknolojinin tavan yaptığı bir zamanda geçiyor. Tamamen fantastik figürlerle süslenmiş devasa bir dünyada Novus Güneş sisteminde 3 ırk birbirine karşı savaş sürdürecek. Mekanik bir dünya oyunda ki mekanımız. Birbirine karşı mücadele içinde olan bu ırklar; Accretia, Bellato ve Cora ırkları bulunuyor. RF Online’da bu ırkların tek amaçları var; Bağımsızlık... Tamamen birbirleri ile kendi bağımsızlıkları için acımasızca savaşan bu ırklardan acaba hangisi galip gelecek. Oyun boyunca diğer ırkların askerlerine karşı mücadele vereceğiniz gibi aynı zamanda Novus gezegeninde bulunan birçok kötü yaratığa karşıda savaşmak zorunda kalacaksınız. Oyun boyunca 3 ırkta sürekli birbirine karşı üstünlük sağlayıp rakiplerini saf dışı bırakma amacında...

Alanında başarılı yapımcılardan birisi olan Mayn Games’in imzasını taşıyan RF Online’da her ırk kendine özgü farklı savaş yetilerini kullanarak düşmanlarına karşı üstünlük sağlamaya çalışmaktadırlar. Genel olarak bakınca akıllıca kullanılan her yetenek ve her ırkın özellikleri birbirleri ile eş değerde. Üstünlük sağlayacak olan şey karakterinizi nasıl kullandığınıza yeteneklerini ne yönde geliştirdiğinize ve ne kadar verimli kullanabildiğinize bağlı elbette. Oyunda ırklara yeteneklerini geliştirmeleri sağlayan özel materyaller bulunmakta. Oyun içinde ilerledikçe seviye yerine kullanılan unvanınız yükselecektir. Oyundaki ulaşabileceğiniz en iyi ünvanlar kutsal savaşçılar ve bir sonra ki ulaşabileceğimiz ünvan ise ruhsal savaşçılardır. Oyunda bulunan 3 farklı ırkı kısaca tanıyacak olursak;

  • Accretia: Sahip oldukları üstün teknoloji dehası sayesinde bedenlerini makineleştiren bu ırk normal bedenlerinin zayıf olduğunu düşünmekte ve kendilerini daha güçlü hale getirmekteler.
  • Bellato: Bir başka değişle cüceler olarak adlandırabileceğimiz bu ırkın kısa boylu olmalarına aldanmamak gerek. Boylarının kısa olmasının sebebi ise gezegenlerinde bulunan yoğun yer çekimidir. Teknolojik konuların yanı sıra doğa üstü özellikleri de baskındır.
  • Cora: Kendilerine ait bir inancı ve tanrıları bulunan bu ırk teknolojiden oldukça uzak kalmıştır, sebebi ise teknolojinin zayıflara göre olduğunu düşünmelerinden kaynaklanıyor. Tanrılarına çok bağlı olan bu ırk kendilerini diğer ırklardan daha üstün görmektedir.

Hem böylesi mükemmel bir MMORPG deneyimi yaşayın hem de para kazanın, RF Online her türden oyuncuyu bünyesine davet ediyor. Sizde hemen ücretsiz bir şekilde RF Online’a kayıt olup Türkçe olarak oynamaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.