RideWith

RideWith

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • DOSYA BOYUTU 19.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Waze

Google’ın desteğiyle yürütülen RideWith projesi ile aracını başka yolcularla paylaşarak masraflarınızı yarı yarıya düşürebilirsiniz.

Google’ın desteğiyle yürütülen RideWith projesi ile aracını başka yolcularla paylaşan sürücüler hem masrafını azaltabiliyor hem de trafik sorununun önüne geçmiş oluyorlar.

Gittikçe popülerliğini artıran yolculuk paylaşımı uygulamaları, aynı yöne giden kişileri bir araya getirerek masrafları azaltarak güvenli ve konforlu yolculuğun tadını çıkarabiliyorlar. Bu uygulamalardan bir tanesi de Google’ın destek verdiği RideWith projesi. Sürücünün yolculuk güzergahını tespit ederek seyahat etmeyi kolaylaştıran uygulama, aynı yöne giden kişilerin iletişime geçmesini sağlayarak birlikte seyahat etmelerini kolaylaştırıyor. Bu sayede daha ekonomik şekilde ve daha konforlu bir seyahat yapma imkanı sunan uygulama, sürücüler için de faydalı oluyor. Yolculuklarını paylaşan sürücüler bu sayede masraflarını da azaltabiliyorlar.

Uygulamayı kullanmak için profil oluşturduktan sonra gideceğiniz yönü belirtmeniz yeterli oluyor. Talebinizi gören diğer kullanıcılar sizinle iletişime geçerek yolculuğa başlayabilirsiniz. Güvenli, konforlu ve ekonomik bir yolculuk için RideWith uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.