RiftCat Desktop Client

RiftCat Desktop Client

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 246
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RiftCat Sp. z o.o.

RiftCat Desktop Client bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir sanal gerçeklik emülatörüdür

RiftCat Desktop Client eğer bilgisayarınızda çalışan ve Oculus Rift veya HTC Vive gibi sanal gerçeklik sistemleri için tasarlanmış yüksek grafik kalitesine sahip sanal gerçeklik oyunlarını mobil cihazınızda oynayamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir sanal gerçeklik programı.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir sabal gerçeklik emülatörü olan RiftCat Desktop Client temel olarak mobil cihazınıza yükleyeceğiniz VRidge uygulamasıyla eşleşerek bilgisayarınızdaki görüntüyü WiFi ağınız üzerinden mobil cihazınıza aktarıyor. Bunun yanında Google Cardboard gibi mobil sanal gerçeklik gözlüklerinin kullandığı mobil cihazınızın hareket sensörlerini Oculus Rift ve SteamVR sanal gerçeklik sistemlerindeki sensörlerle eşleştiriyor. Sonuçta mobil cihazınız üzerinden bilgisayarınızda çalışan yüksek kaliteli grafiklere sahip sanal gerçeklik oyunlarını oynayabiliyorsunuz.

RiftCat Desktop Client size makul fiyatlı Google Cardboard sanal gerçeklik gözlüğünüz aracılığıyla yüksek fiyatlı sanal gerçeklik sistemleri için tasarlanmış oyunları oynayabilme imkanı vermekte.
RiftCat Desktop Client'i çalıştırabilmek için bu bağlantı üzerinden VRidge uygulamasını indirerek mobil cihazınıza kurun ve program aracılığıyla bilgisayarınızı ve mobil cihazınızı eşleştirin: