Ringtone Maker

Ringtone Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,759
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Bang INC.

Ringtone Maker ücretsiz bir zil sesi yapma uygulamasıdır

Ringtone Maker kullanıcılara zil sesi oluşturma konusunda pratik bir çözüm sunan bir zil sesi uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulama olan Ringtone Maker bize Android cihazımızda yüklü olan ses dosyalarını kullanarak zil sesi yapma imkanı veriyor. Bir parçayı Android cihazımıza zil sesi yapmak istediğimizde parça zil sesi olmaya çok uygun olmayabiliyor. Ses dosyasının ses seviyesinin normalden yüksek olması, içerisinde istenmeyen bölümlerin yer alması veya çok uzun olması gibi nedenler zil sesi oluşturmamızı engelleyebiliyor.

İşte Ringtone Maker kullanarak bu tip engelleri kaldırabiliyoruz. Uygulama ses dosyalarını kesmemize ve istenmeyen bölümlerini çıkarmamıza imkan tanıyor. Bunun yanında ses seviyesini ayarlayabiliyoruz ve zil seslerinin seslerinin giderek yükselerek başlamasını veya giderek azalarak sonlanmasını (fade in ve fade out seçeneği) sağlayabiliyoruz.

Ringtone Maker ses dosyalarını düzenleyebilmemiz için bize zaman çizgisi ile birlikte ses dalgası görünümü sunuyor. Böylece sesin azalıp yükseldiği yerleri görsel olarak seçebiliyoruz. Zil sesinin başlayacağı ve biteceği noktaları dokunmatik kontroller sayesinde kolayca belirleyebiliyoruz. Uygulama arayüzü kopyalama, yapıştırma ve kesmeyi destekliyor.

Ringtone Maker MP3, AAC, MP4, 3GP. AMR formatlarını desteklemektedir.