RipIt4Me

RipIt4Me

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,033
  • DOSYA BOYUTU 0.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

RipIt4Me DVDlerinizi yedekleme konusunda sizlere tüm çözümleri sağlıyor.

Günümüzce birçok DVD içeriği, oldukça sıkı korunan kopyalama önleme yöntemleri ile birlikte geliyor. Bu tarz kopyalama yöntemleri, firmaların korsan ürünlerden korunmaları için muhakkak ki çok yararlı. Ancak, biz ev kullanıcıları için bu durum çoğu zaman oldukça sıkıntı verici olabiliyor. Örneğin, elimizdeki bir DVD'nin, yasal hakkımız olan yedeğini, çoğu durumda bu kopyalama engelleyiciler yüzünden alamıyoruz. Heleki, DVD'miz üzerinde kullanılan kopyalama koruması çok karmaşık ise, yeni nesil DVD yazdırma programları bile elimizi kolumuzu bağlayabiliyorlar.

Peki bu durumda, hakkımız olan yasal kopyamızı edinemeyecekmiyiz? RipIt4Me, işte tam da bu noktada güvenilir bir yardımcımız olabilir.

RipIt4Me, aslında tek başına bir DVD kopyası alma programı değil. Esas görevi, DVD Shrink veya DVD Decrypter gibi yedek oluşturucu programları sorunsuzca kullanmamızı sağlamak. Bunu da, DVD'nin her türlü kopya korumasını; yenilenmiş ARccOS™, hatta RipGuard DVD korumasını bile kopyalayıcı yazılım için kırarak gerçekleştiriyor.

RipIt4Me ile kopya korumalı hemen hemen tüm DVD'ler kolaylıkla yedeklenebiliyor. Basit araçlar ve sihirbaz desteği sayesinde, birkaç adımda bu işlemlerin tümünü otomatik olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Kopyalama yöntemi tanınıp, program tarafından çözüldükten sonra da yapmanız gereken tek şey, DVD kopyalama programınızı kullanıp yedeğinizi hazırlamak. RipIt4Me aracını, indir.com olarak tüm yasal yedeklemeleriniz için rahatlıkla önerebiliriz.