RipMyCDs

RipMyCDs

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 181
  • DOSYA BOYUTU 44.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UltraMixer Digital Audio Solutions

RipMyCDs, müzik CD'leri içerisinde yer alan şarkıları farklı ses formatlarında bilgisayarınıza kaydetmenize olanak sağlayan güçlü bir yazılımdır.

RipMyCDs, kullanıcıların müzik CD'leri üzerinde yer alan şarkıları sadece birkaç tıklamayla istedikleri ses formatlarına dönüştürerek bilgisayarlarına kaydetmelerine olanak sağlayan ücretsiz bir müzik CD'si dönüştürme programıdır.

Oldukça kullanıcı dostu bir program olan RipMyCDs'in kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken müzik CD'sini CD/DVD sürücünüze yerleştirdikten sonra programı çalıştırmaktır. Müzik CD'sini otomatik olarak algılayan program, ana penceresi üzerinde tüm içerikleri kullanıcılara sunar.

Eğer müzik CD'si üzerinde herhangi bir başlık veya şarkılar üzerinde etiket olmasa bile program CD'yi analiz ederek albüm, sanatçı ve şarkılara ait ID3 etiketlerini tanımlamaya çalışır.

"Preferences" menüsü altında dönüştüreceğiniz dosyaların hangi klasör üzerine kaydedileceğini seçtikten sonra, bilgisayarınız üzerine kaydetmek istediğiniz şarkıları belirleyerek "Rip" butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Müzik CD'si üzerinde yer alan şarkıları bilgisayarınız üzerine MP3 formatında kaydeden program herhangi bir ses ve kalite kaybı yaşanmaması için sesleri birebir müzik CD'si özellikleriyle bilgisayarınıza kopyalamaktadır.

Sahip olduğunuz müzik CD'lerini MP3 formatına dönüştürerek bilgisayarları üzerinde saklamak isteyen kullanıcılar için oldukça yararlı bir program olan RipMyCDs'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.