Ripoff Birds

Ripoff Birds

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 141
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sakati

Ripoff Birds reflekslerinizi ölçen ücretsiz bir Android oyunudur. Oyunda belirli bir yönde düşmeden ilerlemeye ve engelleri aşmaya çalışıyorsunuz.

Ripoff Birds son zamanların popüleritesi artan beceri oyunlarına örnek bir yapı göstererek ortaya çıktı ve Angry Birds'e benzer bir tavır sergiliyor. Ancak Ripoff Birds'deki hedefiniz bina devirmek veya avlanmak değil, kendi kuşlarınızı havada tutabilmek!

Oldukça basit bir oyun yapısına sahip Ripoff Birds'de amacınız ana karakterleri diğer kuşlara çarpmadan olabildiğine uzun süre havada tutabilmek. Kulağa oldukça kolay görünüyor öyle değil mi? Ripoff Birds'e girdiğinizde oyunun sunduğu kontrol ve mekaniklerle aslında ne kadar zorlayıcı bir tavır sergilediğini anlayacaksınız.

Kontrol ettiğiniz kuş yere değdiğinde kontrol tuşuna basarak havaya bir kez daha zıplamasını sağlıyor ve uçmaya az bir süre devaam ediyorsunuz. Tabii ki yeterince refleks sahibi değilseniz bu macera kısa sürüyor. Oyun sürekli yoğunlaşmanızı bekliyor ve oyun boyunca dikkatinizi korumak zorundasınız. Grafikler ilgi çekici ve oyun aslında yenilikçi bir tavır sergileyerek kendi yolunda devam edecek gibi görünüyor. Ek içerik ve materyaller geldikçe Ripoff Birds'ün oynanabilirliği de aynı ordan artacaktır.

Eğer zaman geçirmek isteyen sıradan bir oyuncuysanız ve amacınız sadece eğlenmekse Ripoff Birds kısa soluklu yolculuklarınızda sizlere eşlik edecek yegane oyun olabilir. Android cihazınıda denemek için hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.