Riptide GP: Renegade

Riptide GP: Renegade

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 174
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Vector Unit

Riptide GP: Renegade mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Riptide GP: Renegade eüer yüksek kaliteli bir mobil yarış oyunu oynamak isterseniz kaçırmamanız gereken bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Riptide GP: Renegade'de oyunculara baş döndürücü bir yarış tecrübesi sunuluyor. Riptide GP: Renegade'de özel olarak tasarlanmış su jetleriyle yarışıyoruz ve yüksek hızda ilerlerken heyecan verici akrobatik hareketler yapabiliyoruz. Oyunda temel olarak haksız bir şekilde yasal olarak yarışma hakkı elinden alınmış bir su jeti pilotunun yerine geçiyoruz ve saygınlığımızla yasal yarışma hakkımızı geri kazanabilmek için mücadele ediyoruz. Bu iş için de şehrin su yolları, fabrikalar ve su altındaki harabeler gibi mekanlarda yarışmamız gerekiyor.

Riptide GP: Renegade mobil cihazlarınızın limitlerini zorlayacak bir graifk kalitesine sahip. Oyundaki mekanlar, görsel efektler ve yarış araçlarının modellemeleri bir hayli yüksek kalite ile bize sunuluyor. Oyunda değişik yarış pistleri yer alıyor ve bu yarış pistleri bize farklı görünümler sunuyor. Oyuncular Riptide GP: Renegade'de yarışları kazandıkça yeni kahramanların, su jetlerinin, geliştirme seçeneklerinin ve kişiselleştirme seçeneklerinin kilidini açabiliyorlar.

Riptide GP: Renegade'i tek başınıza oynayabileceğiniz gibi online olarak diğer oyunculara karşı oynayabilir ve daha heyecanlı yarışlara katılabilirsiniz.