Road Drivers

Road Drivers

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 414
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Liào mào nù

Road Drivers hoş grafiklere sahip olan bir mobil yarış oyunudur

Road Drivers eğer trafiğe karşı yarıştığınız oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Road Drivers heyecan dolu bir araba yarışı tecrübesini mobil cihazlarımıza taşıyor. Oyuna yarışacağımız aracı seçerek başlıyoruz ve sonrasında otoyollara çıkarak trafik arasında kaza yapmadan en yüksek hızda yol almaya çalışıyoruz. Oyunda başarı kazandıkça para kazanabilmekteyiz. Bu parayı kullandığımız yarış arabasını geliştirmek için harcayabileceğimiz gibi yeni ve daha hızlı araçlar arabilmek için de kullanabiliyoruz.

Sonsuz bir yarış oyunu olan Road Drivers'da temel amacımız en uzun süre yol alarak en yüksek puanı elde etmek. Bu iş başlarda kolay olsa da yolda ilerledikçe trafikteki araçların sayısı ve hızları da artıyor. Bu nedenle relfekslerimizi daha seri bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Trafikte sıradan arabaların yanısıra uzun otobüsler ve kamyonlarla da karşılaşabilmekteyiz.

Road Drivers'da araçlarımızı farklı renklere boyayarak kişiselleştirmemiz mümkün. 2 farklı kontrol yöntemi sunan Road Drivers eğer sonsuz yarış oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidecektir.