RSS Bandit

RSS Bandit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,842
  • DOSYA BOYUTU 9.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RSS Bandit

RSS servisi özelliğine sahip ve XML beslemeler bulunduran web sitelerindeki gelişmeleri anlık olarak hızlı bir şekilde takip edebilmenize olanak tanıyan tamamen ücretsiz bir RSS okuma programı.

RSS Bandit, RSS beslemeleri bulunduran web sitelerindeki gelişmeleri anlık olarak takip edebilmenize olanak tanıyan açık kaynak olarak geliştirilen, ücretsiz bir RSS okuma programıdır.

Tamamen kullanıcıya kolaylık sağlamak amacı ile geliştirilmiş olan bu programda verilerin ne zaman ne kadar sıklıkla yükleneceğini ve güncelleneceğini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Şifreli beslemelere de destek sağlayan RSS Bandit HTTP koşullu GETs ve GZIP kodlaması kullanarak bant limitini de en az şekilde kullanıyor.

Klasörler arasında arama yapma, yorumlara bakma ve yorum ekleme gibi işlemleri sitelere girmeden direk okuyucu içinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Entegre web araması, sekmeli pencereler gibi özelliklerin yanında güvenlik için de korunmasız tarayıcı özelliklerini (ActiveX vb.) kapatabiliyorsunuz.

İnternet kullanımında güncel bilgilere anlık ve hızlı erişim sağlamanıza yardımcı olan bu ücretsiz okuyucuyu kullanabilmeniz için sisteminizde .NET Framework kurulu olmalıdır.