Runbit

Runbit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anders Söderström

Runbit uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda hem yeni yerler keşfedebilir hem de spor yapabilirsiniz.

Runbit uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının bir yandan spor yapabilmek, bir yandan da eğlenebilmek için kullanabilecekleri ilginç uygulamalar arasında yer alıyor ve kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Hem kolay kullanılan bir arayüze sahip olması hem de akıllı saatlerin pek çoğunu desteklemesi sayesinde kullanırken her defasında cep telefonunuza bakmak zorunda da değilsiniz.

Uygulamayı açtığınızda, konum tabanlı servislerden faydalanılarak çevrenizdek ilginç yerler listeleniyorlar ve daha sonra tek yapmanız gereken bu ilginç noktalara doğru koşmak. Tabii ki uygulama koşmayı mecburi kılmıyor ancak bir spor uygulaması olduğunu dikkate alırsak bir an önce koşsanız iyi olur! Şaka bir yana uygulamanın üreticileri hem keşif hem de sporu bir araya getirerek bizi biraz çocukluğumuza döndürmeyi hedeflemişler.

Her ne kadar Runbit'in ücretsiz sürümünde sadece 6 yıldız alma şansınız olsa da beğenen kullanıcılar uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak tüm yıldızlara erişme şansı kazanabiliyorlar. Dolayısıyla ücretsiz olarak adlandırılsa da bu sürümün biraz deneme sürümü özellikleri barındırdığını gözden kaçırmamak gerek.

Herhangi bir ilgi çekici nokta olmadan spor yapmayı sevmeyen kullanıcılar için kullanışlı olduğuna inandığım uygulama, konum belirleme servislerini anlık olarak kullandığı için mobil cihazınızın pil ömrü üzerinde negatif bir etkide bulunabilir. Bu nedenle devamlı olarak kullanmanızı pek önermiyorum.