Runtastic Butt Trainer

Runtastic Butt Trainer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 57
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Runtastic

Runtastic Butt Trainer uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan fitness programlarına erişebiliyorsunuz.

Runtastic Butt Trainer uygulaması, her zaman formda kalmak isteyenlerin kullanabilecekleri Android uygulamaları arasında yer alıyor ve günlük olarak kendinize en uygun kalça antrenmanlarını bulmanıza yardımcı oluyor. Kişiye özel tarifler sunması ve bunu görsel olarak 3 boyutlu bir avatar vasıtasıyla sağlaması elbette kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırıyor. Her ne kadar ücretsiz olsa da bazı özelliklerin açılması için uygulama içi satın alma seçeneklerinin kullanılması gerektiğini de belirtmeden geçmeyelim.

Uygulamayı kullanırken pek çok farklı 3 boyutlu videodan faydalanabiliyor ve aynı zamanda ne kadar zorlu bir antrenman programının hazırlanacağını kendiniz belirleyebiliyorsunuz. En baştan çok sıkı bir tempoya girmek istemeyenlerin sevecekleri bu özellik, antrenman sürelerinin özelleştirilerek kişinin mevcut vaktine göre ayarlanmasına da yardımcı oluyor.

Sosyal ağ ve mesajlaşma uygulamaları ile bilgi paylaşabilen uygulama, böylece uygulamayı kullanarak gerçekleştirdiğiniz başarımları ve ipuçlarınızı dostlarınızla kolayca paylaşmanıza da imkan veriyor.

Çeşitli tüyolar ve öneriler sayesinde egzersizlerinizi daha kaliteli ve etkili bir hale getirmek de uygulamanın sunabildikleri arasında. Herhangi bir takılma ya da sorunla karşılaşmadan kullanabileceğiniz uygulamanın sık sık spor yapmak isteyen ancak nereden başlayacağını bilmeyen kullanıcılara iyi bir referans noktası oluşturacağına inanıyorum.