Runtastic Leg Trainer

Runtastic Leg Trainer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Runtastic

Türkçe dil desteği ile bacak egzersizi yapmak isteyenler için ücretsiz bir spor uygulaması.

Bölgesel egzersizler yapmayı tercih ediyorsanız veya her ayrı bölge için uzman seviyesinde özel programlar ile spor yapmaktan yanaysanız Runtastic Leg Trainer hoşunuza gidecektir. Mobil cihazlar için çıkarmış oldukları spor uygulamaları ile senelerdir isim yapan Runtastic bu kez etkin bacak egzersizleri için karşınıza modern ve başarılı spor programları çıkartıyor.

Seviyelere göre farklı hareketlerin olduğu uygulama size programlar çizebildiği gibi herhangi bir yardımcı egzersiz aletine de ihtiyaç duymadan efor sarfedebileceğiniz birçok hareket öneriyor. Fotoğraflı ve videolu anlatımı da olan bu uygulama, internet bağlantınız olduğu sürece bu videoları indirmenizi sağlıyor ve aksi takdirde cihazınızda gereksiz bir yer de kaplamıyor.

Profesyonel önerilerle spor yapabileceğiniz bu uygulama Android tablet ve telefon için kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedeflerken bu konuda oldukça iddialı bir izlenim de bırakmayı başarıyor. Ücretsiz olan Runtastic Leg Trainer spor yapmayı sevenler için hazırlanmış güzel bir çalışma.