SAELIG

SAELIG

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 457
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stardog Games

SAELIG, Orta Çağ'da kahramanınızın yaşamını yönettiğiniz bir simülasyon oyunudur

SAELIG eğer Sims benzeri oyunları seviyorsanız ve Orta Çağ'da geçen bu türde bir oyun oynamak istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz simülasyon oyunu ve strateji oyunu karışımı bir oyun.

İçinde RPG elementleri de bulunduran SAELIG'de Wessex Krallığı'na konuk olarak genç bir kahramanın kontrolünü alıyoruz. Vikinglerin İngiltere'ye seferler düzenlediği bu çağda biz kahramanımızın hayatını, ilişkilerini ve seçimlerini yönlendirip yaşamını sürdürmesini sağlamakla görevliyiz. Temel amacımız ise bir aile kurmak, ailemizin geçimini sağlayarak zengin olmak.

SAELIG'de oyuncular tarım gibi faaliyetlerle uğraşıp işçi çalıştırabiliyor ve bu sayede ürettikleri ürünleri satarak ticari ilişkiler kurabiliyorlar. Oyunda kendinize bir eş bulup evlenmeniz, çocuk yapmanız ve aile kurmanız mümkün. Farklı şehirler arasında ticaret yaparak ek gelir elde edebilmektesiniz; fakat illegal yolları da seçebiliyor, bir eşkiya çetesinin lideri olarak tüccarları soyabiliyorsunuz.

SAELIG'de karşınıza çeşitli güçlükler çıkabiliyor. Sizinle rekabet içinde olan rakipler ticareti zorlaştırıyor. Salgın hastalıklar ailenizi ve işinizi etkileyebiliyor. Yangınlar can ve mal kaybına sebep olabiliyor. Yani sürprizlere hazırlıklı olmanızda fayda var.

SAELIG'in minimum sistem gerkesinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 4 çekirdekli işlemci

- 4 GB RAM

- AMD Radeon R9 270 veya eşdeğer özelliklere sahip ekran kartı

- DirectX 11

- 6 GB boş depolama alanı