SalientEye Home Security Alarm

SalientEye Home Security Alarm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 146
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Salient Eye, Motion Detector Home Security Alarm

SalientEye Home Security Alarm mobil cihazınızı güvenlik kamerasına dönüştüren bir uygulamadır

SalientEye Home Security Alarm kullanıcılara düşük maliyetli bir güvenlik kamerası çözümü sunan bir hırsız alarmı uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir güvenlik kamerası uygulaması olan SalientEye Home Security Alarm temel olarka eskiyen, kullanmadığınız ve bir köşede bekleyen Android cihazınızı bir güvenlik kamerasına dönüştürüyor. Uygulama sürekli yayın yapmaktan ziyade bir hareket dedektörü şeklinde çalışmakta. Yani Android cihazınızı yerleştirdiğiniz nokta sürekli izleniyor ve herhangi bir hareket algılandığında uygulama fotoğraf çekerek durumu kayıt altına alıyor.

SalientEye Home Security Alarm'da hareket algılandığında uygulamanın nasıl davranağını seçebiliyorsunuz. Uygulama dilerseniz size e-posta göndererek çekilen resimleri bu e-postalara iliştirebiliyor, dilerseniz SMS ile sizi uyarabiliyor, dilerseniz de hırsız alarmını aktifleştirerek hırsızı kaçırabiliyor. Uygulamanın hırsız alarmı ancak belirleyeceğiniz şifreyi girdiğinizde kapatılabiliyor.

SalientEye Home Security Alarm ekranınız kapalıyken de çalışmaya devam edebiliyor. Çekilen fotoğraflar online olarak da görüntülenebilmekte. Uygulamanın uzaktan kumanda uygulamasını diğer Android cihazınızlarınızda kullandığınızda ise ek özelliklerden faydalanabiliyor ve güvenlik kameranızı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz: