Samsung Cloud Print

Samsung Cloud Print

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 320
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Samsung

Samsung Cloud Print uygulaması ile belgelerinizi, resimlerinizi, web sayfalarını uzaktan yazdırabilir ve taratabilirsiniz.

Samsung Cloud Print, belgelerinizi, resimlerinizi, e-posta mesajlarınızı veya dilediğiniz bir web sayfasını akıllı telefon ve tabletinizden Samsung yazıcınıza veya çok fonksiyonlu yazıcınıza göndermenize, dilediğiniz yerden yazdırma ve tarama yapmanıza izin veren bir bulut servisi.

Samsung Cloud Print uygulaması sayesinde Word, Excel, PowerPoint gibi Microsoft Office dokümanlarını, PDF ve resim dosyalarını, web sayfalarını akıllı telefonunuzdan seçip, çıktısını NFC destekli yazıcınızdan alabiliyorsunuz. Bulut tabanlı yazdırma işlemini yapan uygulamayı kullanmak için hesap oluşturmanız gerekmiyor; sadece cep telefonu numaranızı kullanıyorsunuz. Mobil cihazınızı kullanarak yazıcınızdan kablosuz olarak zahmetsiz bir şekilde çıktı almak için NFC dokunarak veya MAC adresini elle girerek eşleştirme yapmanız gerekiyor. Eşleştirme işleminden sonra dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden belgelerinizi yazdırmanın keyfini sürebiliyorsunuz.

Samsung Cloud Print uygulaması tahmin edeceğiniz her Samsung yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcı ile uyumlu değil. CLX-9301, SCX-8128, C1810, C1860, M2830, M2880, X4300, X4250, X4220, K4350, K4300, K4250, M5370, M4370 modellerinden birine sahipseniz uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Bunun dışında Android cihazınızın da 4.0 ve üzeri sürüme sahip olması gerekiyor.