SanDisk iXpand Sync

SanDisk iXpand Sync

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 265
  • DOSYA BOYUTU 46.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sandisk Corporation

SanDisk iXpand Sync, iPhone, iPad, PC ve MAC arasında fotoğraf, video, müzik aktarımı yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

SanDisk iXpand Sync, iPhone ve iPad kullanıcılarının fotoğraf ve videolarını iPhone, iPad, PC ve MAC bilgisayarlar arasında kolaylıkla aktarabilmelerine olanak tanıyan flash sürücü iXpand için hazırlanmış mobil uygulama. Eğer iOS cihazınız için ek depolama sağlamak amacıyla bu ürünü tercih ettiyseniz aktarma yapabilmeniz için bu uygulama kesinlikle yüklü olmalı.

iPhone ve iPad’lere 128GB’a kadar ek depolama alanı sunan SanDisk iXpand Flash Sürücü sahibi iseniz telefonunuzla çektiğiniz fotoğraf ve videoları bilgisayarınıza, bilgisayarınızdakileri de telefonunuza kolaylıkla aktarmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olan SanDisk iXpand Sync’in kullanımı son derece basit. Flash sürücüyü iOS cihazınızın Lightning bağlantısına iliştirdiğinizde uygulama otomatik olarak açılıyor. Dilerseniz sürücüdeki fotoğraf, video ve müzikleri telefon/tabletinize aktarıyor, dilerseniz de tam tersini yapabiliyorsunuz.

iOS cihazınızla bilgisayarınız arasında fotoğraf, video, müzik aktarımını en hızlı şekilde yapabileceğiniz pratik bir çözüm olan SanDisk iXpand Sync’de içerikleri görüntülemek mobil cihazınıza kopyalama yapmanız da gerekmiyor; doğrudan görüntüleyebiliyorsunuz.

iPhone, iPad ve bilgisayarlar arasında kolay aktarım, fotoğraf ve videoları otomatik eşitleme, diğer sürücülere kıyasla 3 kat daha hızlı aktarım hızı, film ve müzikleri doğrudan sürücüden oynatma, dosyaları şifreyle koruma özelliklerine sahip olan SanDisk iXpand Flash Sürücüye sahipseniz Türkçe dil desteğiyle gelen yardımcı uygulamasını kesinlikle indirmeniz gerekiyor.