Şarkı Modu

Şarkı Modu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 550
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Song Mode

MP3 dinlemeyi özleyenler için en iyi ücretsiz müzik dinleme ve indirme uygulaması

Şarkı Modu, sadece Android değil, mobil platformda karşılaştığım en iyi müzik dinleme ve indirme uygulaması. Tamamen Türkçe, olabildiğince sadeleştirilmiş ve farklı türde müzikleri bir araya toplayan başlangıç ekranı ile bizleri karşılayan müzik uygulaması, mp3 formatından kopamayanlar için harika bir seçim. Türkçe ve yabancı karışık hit parçaları bulabiliyorsunuz.

Spotify, Apple Music gibi online müzik dinleme platformlarını fazlasıyla pahalı buluyor, mp3 formatında müziklerin çalındığı Winamp dönemini özleyenler arasındaysanız yerli ve yabancı dünya genelinde en çok dinlenen şarkıları ücretsiz olarak dinlemenize ve indirmenize izin veren Şarkı Modu uygulamasını tavsiye ederim.

Android telefonunuza ücretsiz indirip doğrudan kullanabileceğiniz mp3 indirme uygulamasının ana sayfası Türkiye’de en çok dinlenen, video klipleri en fazla izlenen sanatçıların parçalarından oluşuyor. Top List dışında yabancı karışık, pop ve Şarkı Modu’nun özel olarak hazırladığı şarkılar yer alıyor. Dilerseniz kendi çalma listelerinizi de oluşturup bir kenara toplayabiliyorsunuz. Sevdiğiniz sanatçı, şarkıya daha kolay ulaşmanız için arama fonksiyonu da düşünülmüş. Otomatik tamamlama özelliğiyle şarkıcının veya şarkının isminin tamamını yazmanız gerekmiyor. Seçtiğiniz şarkıyı çalma listenize eklediğinizde cihazınıza inmiş oluyor. Sonrasında internetsiz müzik dinlemenin keyfini sürüyorsunuz.

Arka planda çalma, playlist oluşturma, rastgele çalma, ileri - geri sarma, otomatik oynatma özelliğine sahip Şarkı Modu uygulaması, diğer tüm ücretsiz müzik dinleme ve indirme uygulamaları gibi reklamlarla desteklenen arayüz sunuyor lakin müzikleri dinlerken hiçbir şekilde reklam girmiyor.